| NoeA a întrebat:

Buna ziua TPU! Va rog ajutati-ma! Am un telefon LG GS290 Cookie Fresh! Ieri cand m`am pus in pat sa ma culc am bagat telefonul la incarcat! Dimineata cand am plecat la examen l-am luat cu mine si am observat ca nu se mai aprinde.pur si simplu....cateodata nu se aprinde deloc si cateodata arata doar logoul de la LG si se stinge.Dau funda! va rog ajutati-ma.nu am varsat nimic pe el.

Răspuns Câştigător
| Larrissa21 a răspuns:

Du-l la magazinul de unde l-ai cumparat sau la un magazin care se ocupa cu reparatii si iti vor spune ei ce e de facut. Daca il ai in garantie e si mai bine.

| NoeA explică (pentru Larrissa21):

Eu cred ca ar trebui un update la softthinking! Si da....telefonul e cumparat de la un prieten si a zis ca imi va da garantia si inca nu mi-a adus`o.Deci! Dar mersi oricum!

| EXedus_IonuTz_1995 a răspuns (pentru NoeA):

Zi si uh ce ai rezolvat ca am si eu aceeas problema cu un LGhappy

4 răspunsuri:
| EXedus_IonuTz_1995 a răspuns:

Zi si tu ce ai rezolvat!

| NoeA explică (pentru EXedus_IonuTz_1995):

Nu a trebuit update sau sa il duc la reparat! Incearca cu un alt incarcatorwinking! 80% va merge .....la mine asta a fost problema, incarcatorul