| MihaelaCroitoru a întrebat:

Bună ziua! Vreau sa imi recuperez vechiul email...

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta se poate face numai contactand administratia de la Yahoo, nu TPU.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cu ce te putem noi ajuta?

| johnnny123 a răspuns:

Așa... Și de ce ai ales să scrii asta pe TPU în loc să scrii la suportul Yahoo?

| gabicoo a răspuns:

Și cum am putea noi să te ajutam?
Contactează-i pe cei de la yahoo.com

| MihailoviciS a răspuns:

Doamna... Tocmai v-ati facut si mai mult rau adresei dvs. de email! Ati impartasit-o efectiv la zeci de utilizatori de pe aceasta platforma, si nu toti sunt de treabă aici! Contactati yahoo!

| Simpatic a răspuns (pentru MihailoviciS):

Daca adminul considera ca cineva s-a pus in pericol, poate sa stearga aceasta intrebare!
Pe langa asta userii TPU isi pot edita propriile intrebari si pot edita si propriile mesaje.

| MihailoviciS a răspuns (pentru Simpatic):

Corect, dar am vrut sa ii transmit doamnei într-un mod serios sa nu își mai împărtășească datele de contact, precum emailul, altor persoane.

| Simpatic a răspuns (pentru MihailoviciS):

Si bine faci!