| Dragos_Stupariu_1988 a întrebat:

vreau sa stiu care e cea mai simpla metoda in care sa pot pune numele sau un logo pe pozele de pe facebook. practic am o pagina cu coafuri si vreau acum sa pun la toate pozele numele meu pe ele. sper sa ma fi facut inteles

1 răspuns:
| eutunoilafilm a răspuns:

Cea mai simpla metoda este Paint-ul care il ai in calculator.
Pur si simplu editezi poza inainte sa o pui pe facebook.
Daca nu stii cum cauti tutorial pe youtube cu paint ca sunt in prostie(dar nu cred ca e nevoie deoarece pant-ul e so easy).
Daca nu-ti place in paint iti recomad un photoshop.
Sper ca te-am ajutat happy