| Kakarotto2016 a întrebat:

Bunaziua TPU! Cum pot sa recupurez numere de telefon daca nu mai merge touchul.Eu am Samsung Galaxy Gio s5660.

Răspuns Câştigător
| bogdan1319 a răspuns:

Daca esti logat cu un cont google pe telefon atunci s-a facut backup automat la contacte. Deci tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi de pe alt dspozitiv, sa intri in cloudul google si sa le recuperezi. Mai exista si varianta conectarii telefonului prin cablu usb la un pc sau laptop si, folosind aplicatia MyPhone Explorer instalata pe laptop/pc iti descari contactele in calculator.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Kakarotto2016 explică (pentru bogdan1319):

Multumesc mult am rezolvat