| AnonimaFaraSens a întrebat:

Calculatorul meu e prost happy
Oriunde l as pune imi spune "no signal".
Ce are?
Imi puteti spune?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica-ti cablurile si conexiunile. E telefon sa cauti semnalul? Ai! Ai! Tehnica asta e „grele" pentru unele.

| cristi202 a răspuns:

"Oriunde l-as pune..." Sper ca nu l-ai pus in cada plina cu apa. happy

Vezi la cabluri. Si eu am patit-o saptamana trecuta. Mi-am cumparat calculator, a mers trei zile, pana i-am dat restart. Si nu a mai pornit. L-am dus in service, impreuna cu cel stricat, bine ca e in garantie, si acolo a pornit imediat, dupa cum zicea tipul de acolo. happy

| BuLaNNNeL a răspuns:

Calculatorul n-are nimic, la posesoarea lui e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facepalm, glumesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l cu fundul în sus.

| TheRealFantasy a răspuns:

Cum adica "oriunde l-as pune?" Ce pui mai exact?
Cauti semnal cu unitatea?hee hee

No signal arata pe monitor cand fie monitorul nu e conectat la unitate cum trebuie sau deloc sau pur si simplu nu are placa video => nu are semnal video.

Răspuns utilizator avertizat