| Buresbista123 a întrebat:

Cand am vrut sa intru in mess mi a dat un mesaj ca yahoo vrea sa mi verifice ip ul pentru ca nu se poate conecta, dupa ce si a facut check ul a mers, oare e vreun risc vreo problema sau e un lucru normal? pana acum nu mi s a mai intamplat

1 răspuns:
| jj95 a răspuns:

E ceva normal, check e o verificare a lor pentru a vedea in baza lor de data de unde te conecteze, pentru a nu intra altcineva la tine p cont, asa se intampla si la fb
Bafta!