| Vickyy a întrebat:

Am o mare problema cu yahoo messenger...

De obicei eu imi tin laptopul pe stand-by si azi cand l-am deschis, am vrut sa intru pe mess, dar nu am putut din cauza unei erori. Era ceva de genul cu "side-by-side parameters are incorrect.si apoi imi zicea sa folosesc nu stiu ce aplicatie. sxstrace. exe.
L-am reinstalat si apoi a mers. Dar cand am inchis si am pornit, iar mi s-a intamplat asta...De la ce e?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Si eu am avut eroarea asta. dezinstaleaza-l. apoi curata calculatorul, mai precis registrul cu c cleaner. apoi da restart. si instaleaza-l din nou. ar trebui sa nu mai ai problemehappy daca ai nelamuriri scrie-mi pe privathappy