| spanak3 a întrebat:

Cand apare smackdown vs raw 2010 pc online?

36 răspunsuri:
| CookieDiamond a răspuns:

Umm pai eu nu sunt in tocmai un fan al wrestlingulu dar stiu pentru ca ma descurc cu pc-ul big grin
deci nu ar aparea niciodata ...de ce?
pentru ca wrestlingul nu este ( roman, din romania )
iar nu se va creea niciodata asa ceva la noi ^_^
scuze big grin

sper ca am fost de ajutor

| CookieDiamond a răspuns:

Pai nu sunt in tocmai un fan al wrestlingului
dar nu o sa apara niciodata pentru ca. suntem in ROmania
si nu va aparea ceva asa la noi niciodata deci...

| DoRaTo96 a răspuns:

Voi ce dracu aveti mah sunteti nebuni cum dracu sa apara cica acu ma joc pe el poate versiunea pentru ps2 sau ps3 dar pentru pc au anulato pentru ca thq sunt niste prosti sad

| marius123 a răspuns:

Ba da
apare pentru download intra pe www.diversee.weebly.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa apara pentru ca prima versiune a fost un big fail...aia din 2006...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Pai va aparea un smackdown vs raw online pentru pc pe 6 iunie 2010 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca apare pe 6 iunie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul va aparea pe 6 iunie 2010 facut de altii din alta tara nu din romania ca sa stiti si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 6 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand zboara porcii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanilor... un joc, spre ex. : Prince Of Perisa The Forgotten Sands, este facut de cei de la UBISOFT, si apare in toata lumea, nu, ca noi avem tara praf si nu mai apare nimic la noi, idiotilor, si in legaura cu SmackDown vs. Raw 2010, nu aveti voi sanse sa apara pe pc. pentru. ca nu aveti cum sa apasati butoanele, Eu am Play Station 2, si jocul SvR2010, are ocupate toate butoanele de pe JoyStick, loser Sunteti praf, mai ales Toffee, se vede ca te pricepi la Pc`urilaughing, uite romanii, pe 6 iunie,laughing suntem deja la sfarsitu` lu` iulie,laughingsi aveti o pl. pe calculator, in Media Galaxylaughing)rolling on the floor Unde ma romane?! Acolo gasesti doar pentru. PS2/PS3/XBOX360/Wii/NDSi/PSP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja eu ma joc in fiecare zii pe el e super nu e in romana dar e super jocu bafta daca vrei sa-l cauti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut pe 6 iuniewinking anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc in fiecare zi jocu asta pe pc.

| szebastian a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite id meu te rog sa vb sa il downlandez si eu stelistu_kapetanos94

| szebastian a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite id meu te rog sa vb sa il downlandez si eu stelistu_kapetanos94 te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca trebuie sa fi aparut... si anonim, se vede ca esti cam retardat! daca te-ai fi informatde pe site-uri ai sti ca jocul a fost facut in asia...
din cate am inteles pe unele trackere este uploadat si il tog pe anonim sa imi zica de unde l-a luat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut pe 6 iunie in korea si cica o sa apara pe 10 septembrie in sua deci mai avem de asteptat pana o sa apara si in Romania...
nu mai comentati aiurea daca nu stiti despre ce este vorba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stu asta astept si eu sa apara sa il descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai,, inteligenti,, pe site-ul asta ma?
o sa apara candva in 2010
uitati pagina de gamespot : http://www.gamespot.com/......index.html title; 6
si pagina de wikipedia : http://en.wikipedia.org/wiki/WWE_SmackDown_vs._Raw_Online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai,, inteligenti,, pe site-ul asta ma?
O sa apara candva in 2010.
Uitati pagina de gamespot : http://www.gamespot.com/......index.html title; 6
si pagina de wikipedia : http://en.wikipedia.org/wiki/WWE_SmackDown_vs._Raw_Online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da prosti mai sunteti sa moara Gibilan! O sa apara mancatas cand avioanele o sa mearga pe DN1. Ce gluma buna am facut sa moara Gibilan! Haolo! Acum serios: o sa apara prin 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu vostru
va credeti nu stiu ce inteligenti
jocul se numesete raw vs smackdown online si o sa apara in 2011
iar pentru aia care il joaca deja nu stiu ce joaca probabil versiunea din 2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate bai eu tot caut in continu smackdown vs raw 2010 pc dar nu exista frate niciodata n-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smackdown vs raw online apare pe la inceputul anului 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii tu...
Daca nu ai nicio treaba cu wrestlingul sau cum ii spui tu "wrestlingulu" ce cauti aici? aaa fiindca te descurci cu PC-ul? Afla ca nu esti nici primul si nici ultimul care face asa ceva, deci te rog, nu mai da raspunsuri aiurea pentru funde banale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anul si la multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati si voi un link de se poate downloada daca tot spuneti ca unii il aveti