| Cosmmy a întrebat:

Cand deschid laptop-ul dupa un minut se stinge ecranul si dupa aceea de inchide cu totul. Cred ca intra in Hibernate si nu stiu cum sa-l scot.
FUNDA!

8 răspunsuri:
| ??????? a răspuns:

Buna!
Si eu am avut aceeasi soarta ca tine.
Numai ca mie, atunci cand vroiam sa deschid laptop-ul, se deschidea apoi in 5 secunde se dadea restart si nu se mai oprea.
A trebuit sa il duc la reparat pentru a-mi reinstala Windows-ul.
Nu sunt specialista in acest domeniu, dar eu asa cred.

| Cosmmy explică (pentru ???????):

Eu am reinstalat windows-ul si tot asa facea. Macar ti-ai remediat problema?

| ??????? a răspuns (pentru Cosmmy):

Imediat dupa ce am reinstalat windows-ul a mers perfect.

| Cosmmy explică (pentru ???????):

L.am reinstalat si la fel face

| ??????? a răspuns (pentru Cosmmy):

Ai intrebat pe cineva profesionist in acest domeniu?
Poate el stie mai bine.

| Cosmmy explică (pentru ???????):

L-am dus la un profesionist sa vedem care ar fi treaba. Totusi cred ca are legatura cu placa video

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> power options -> change when the computer sleeps -> selecteaza " never" la tot si nu o sa se mai opreasca.

| Cosmmy explică (pentru SuicideSilence):

Asta am facut. Sa vedem daca mai face