| 1Q a întrebat:

Cand imi fac un cont pe facebook cum fac ca sa nu ma vada anumite personae adica nici sa nu le apar pe wall nu numai sa dau profil public, FUNDA

2 răspunsuri:
| Dennisa16 a răspuns:

Daca le ai la prieteni le blochezi iar daca nu Iti setezi ca profiul sa fie vazut doar de prieteni. funda?

| 1Q explică (pentru Dennisa16):

Voiam sa zic ca stii ca iti apare in dreapta anumite personae din orasul din care esti pe care s-ar putea sa le stii, intrebarea mea era cum fac sa nu apar eu la unele persoane