| DoRu a întrebat:

Cand intru pe mess imi apare "you`re account has been blocked..." si cand intru de pe mess online (ex: iwantimt.com) imi merge. straight face
Ce`ar trebui sa fac ca sa imi mearga din nou?
Fundaa! Va rog mult

5 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Probabil ai urcat cateva materiale cu copyright si ti-au blocat contul. In cazul asta singura solutie e sa-ti faci alt cont si sa ai grija ce continut incarci.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Cineva a incercat sa iti intre pe id tau si a gresit parola de mai multe ori.trebuie sa intri udeva(nu stiu unde, dar am auzit si eu)si iti va cere raspunsul pentru intrebarile la care ai raspuns cand ai facut id
si se deblocheaza

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Undeva* scuze

| DoRu explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Da` nu mai tin minte raspunsurile la intrebari, ca am de mult id`ul asta.

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru DoRu):

Nici eu nu le mai tin minte ca am pus ceva de genu hhgdhg ca nu le-am dat importanta