| AdamSandler a întrebat:

Cand mi-am cumparat laptopul avea instalat pe el Windows 7... si a trebuit sa ii mai fac eu niste setari gen data si ora, locatia etc. Pe spate scrie licenta [ cd-key-ul ].
Daca vreau sa il instalez din nou si bag acest cd-key va fi ca original? [ adica sa il instalez de pe un cd copie dupa original ]?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Este de la Windows.De cate ori il vei instala introduci acele cifre si litere.

| StefanS a răspuns:

Poi sa zicem ca tu ai avut la baza Windows 7 Home Premium. Daca descarci de pe net un Windows 7 Home Premium care sa fie pe aceeasi limba atunci o sa mearga. Am facut faza asta de mai multe ori si a mers.

| DjMariusFresh a răspuns:

Da
dar cind l-ai cumparat cand l-ai pornit prima data trebuia sa bagi un dvd si iti baga pe el setapul si cand aveai probleme il bagai
dar se poate si asa

| musicismylife_3031 a răspuns:

Da trebuie putin modificat atata tot licenta e verificata online si-o respinde da il piratezi