| DarkLord12 a întrebat:

Cand se incalzeste leptopul se apasa mai greu unele butoane, e posibil sa fie de la folia de la tastatura?, si daca as vrea sa o iau jos ce ar avea?

2 răspunsuri:
| ronaldo90 a răspuns:

Nu se apasa mai greu doar ai impresia pentru ca atunci cand se incalzeste primeste comenziile mai greu...ia folia jos...baga telefonul la incarcat lasa wifi deschis stai pe fb si joaca-te un joc sa vezi ce greu merge touch screen-ul (e un exemplu). Bafta

| DarkLord12 explică (pentru ronaldo90):

Era vorba de laptop big grin