| MihocSilviu a întrebat:

Care ar fi pretul potrivit pentru olx la produsule astea.
Sistem Intel Dual Core Haswell 3.00 Ghz, Nvidia Geforce 8500 gt, 4 gb ram, 500 gb stocare,carcasa deluxe, sursa 450 w deluxe+monitor Philips 18.5+tastatura+boxe+mouse?
Eu am evaluat pretul cam la 900 de lei negociabil!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

900-1000 e pretul potrivit!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ai zis ce procesor e ala exact, dar presimt un G-u' si nu i3. In cazul asta (nu stiu exact despre ce generatie de G discutam) si presupunind ca inca ai garantie:
1. Procesor - 100 RON
2. PB+RAM - 200 RON
3. PV - 50 RON
4. HDD - 50 RON
5. Sursa+carcasa - 50 RON
6. Monitor+restul - 200 RON
-----------------------------------
In concluzie, ai putea sa pui un 800 negociabil. Daca nu mai are garantie, deja e cam buba. Mai taie 100.

| OldSoul a răspuns:

650-750, cam pe aici asta daca vrei sa il vinzi relativ rapid.