| Bratei_Alexandru-Adrian_1994 a întrebat:

Care e diferenta intre un Apple MacBook si un laptop cu Windows? Eu trebuie sa imi cumpar unul dintre ele si nu stiu pe care sa il aleg. Voi ce imi recomandati? Care este mai performant?

3 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

Diferenta consta in sistemul de operare, calitatea materialelor si in prezentare.

In performanta sigur la pretul mac-book-ului o sa gasesti o varianta windows mai ieftina, dar sistemul de operare al mac-ului isi face toti banii.

Ce ai dori sa faci pe el? Gaming? Photoshop?
Produsele Apple au o foarte buna compatibilitate cu produsele Adobe.

| sebyr a răspuns:

Eu iti recomand mac, nu ai nevoie de programe, antivirus sau alte chestii, pb e k e fff scump dar se merita

| cata194 a răspuns:

Iti recomand firmele ASUS si TOSHIBA.Pretul unui macbook este exagerat de mare.CU banii aia poti cumpara un laptop foarte performant.Cel mai bine Windows