| Johan00 a întrebat:

Salutare! Am fost admis la Facultatea de Automatica si Calculatoare la Iasi si trebuie sa imi cumpar un laptop. Ce imi recomandati? Vreau ceva bun, subtire, frumos. Placerea mea este MacBook, insa nu stiu daca nu cumva mai mult ma incurca sistemul de operare decat ma ajuta. La ce am eu nevoie la facultate o sa mearga pe Mac? O sa am probleme de compatibilitate? Sa merg mai bine pe windows? Orice sfat e binevenit. Multumesc!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca stii ca pe langa facultate vrei sa il folosesti si pentru gaming sau alte cele, atunci alege ceva mai solid, nu chiar unul finut de corporatist.

| Johan00 explică (pentru dullcat):

Nu vreau pentru gaming.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cauta un HP Elitebook