| TokioFan a întrebat:

Ce sa fac? Mi se ofera sa cumpar un iPad Apple si un Laptop Apple, dar nu stiu ce sa aleg crying banii nu sunt problema, voi ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

IPad Apple.

| ramy31 a răspuns:

Depinde si de tine daca nu ai telefon ia-ti telefonul dar recomand laptopul...este de mai mare folos eu ti-am zis tu faci cum crezi ca e mai bine fundita?

| norbee1994 a răspuns:

Laptop Apple ii mult mai bun

| Sabiina a răspuns:

Eu ti-as recomanda IPad. Nu stiu cat de bune sunt laptop`urile de la Apple, dar stiu ca IPad`urile sunt f bune. Si sunt si mai multe avantaje. Poti sa faci aceleasi lucruri ca pe laptop, ba chiar mai multe si e si mai usor folosit si transportat. Doar ca trebuie sa ai mare grija de el.winking Sper ca te-am ajutat. Fundita pls?batting eyelashespuppy dog eyes

| DeNyS_6782 a răspuns:

Laptopwinking

| sophieee a răspuns:

IPad e mai la moda, si are mai multe applicatii si chestii happy

| Merx a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un Laptop Apple; happy

| Ixiii a răspuns:

Pai depinde.happy
Daca ai un pc bun nu iti lua laptop deoarece nu are rost.happy Dar daca e unul praf ia-ti Laptop Apple.winking
La fel si cu Ipad Apple.winking
Bafta! Sa ma anunti ce ai hotarat puppy dog eyes Sunt tare curioasabatting eyelashes

| DonPablo_6423 a răspuns:

IPad Apple mult mai fiabil ^^ laptopul deja este oldschool indiferent de model.

| BiancaXr a răspuns:

IPad.daca tot suntem cu tehnologia smug eu una mi-as lua un iPad. blushing

| seby48 a răspuns:

De orice model