| Iunix a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? (dau FUNDA!) Până acum am avut Avast dar l-am dezinstalat deoarece am vrut un antivirus mult mai bun, acum am Bitdefender, o fi bun?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bitdefender cu licenta este unul dintre cele mai bune programe antivirus din lume, de mai multe ori a fost clasat chiar pe primul loc din lume.

| Jipa95 a răspuns:

Unde mai vedeti voi fratilor virusi de intrebati de antivirus. Helloo pasim in anul 2015, gata, pa cu virusii.

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender e considerat cel mai bun la ora actuala. tu probabil ai versiunea free, insa detectia e aceeasi. desi intre versiunea total si cea free e o mare diferenta.
eu folosesc norton si dupa bitdefender mi se pare cel mai bun. pacat ca versiunile complete de bitdefender sunt putin cam greoaie pentru calculatoarele ce nu sunt foarte potente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender e bun, insa consuma multe resurse. Iti recomand AVG Internet Security, ai protectie atat pe calculator, cat si pe internet. Il folosesc de ani de zile si este unul dintre cele mai bune antivirusuri.
http://free.avg.com/eu-en/free-downloads
Iti dau un mesaj privat cu licenta valabila pana in 2018, daca doresti.

| Teo_Mandache_1982 a răspuns:

Cel mai bun antivirus e Norton.Problema e ca nu l gasesti crackuit. Daca vrei sa scapi de virusi intr un moment anume il recomand, insa daca vrei sa l ai pe Pc permanent cumparal, Eu ma ocup de service uri pc si m a salvat de fiecare data