| DarthVader a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus dupa parerea voastra si va rog sa si argumentati?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Kaspersky,dar original cu licenta sau incearca maxim cu trial resetter.De ce? Da-i pe google "best antivirus" si vezi de ce. Il folosesc de mult timp,e cel mai bun, detecteaza orice, chiar si virusi online pe anumite pagini ii blocheaza.Cel mai bun din cati exista.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Kasperksy internet security 2012 ...este cel mai nou, si cel mai complet antivirus

| hardy1 a răspuns:

Avast e cel mai bun
daca intri pe un site cu virusi ti-l incide site anunta, daca ai luat un virus te anunta imediat, consuma foarte putina memori ram,

| Gabiii a răspuns:

Avira!winking Eu pe asta il am si multi zic ca e bun!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este si va fi utilizatorul indiferent de argumentele aproape inexistente pe care ti le va da cineva!
Eu folosesc de 2 ani de zile MSE, pentru ca e in primul rand gratuit, iar in al 2-lea rand, n-am avut niciun fel de problema!

| ciprian_3266 a răspuns:

Kaspersky!-cel mai rapid/cumparat/detecteaza virusii in timp record
Dr Web-un antivirus din rusia, nu foarte cunoscut, america vs rusia; totusi e mai bun decat kaspersky, bitdefender, nod32, etc