| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun dintre Apple iPhone 4S si Samsung Galaxy S II cu privire la jocuri HD, la performanta procesorulrui si care are GB Ram mai multi!? Dau funda celui mai bun raspuns! Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Apple e mai bun. oricum, ios sunt mai rapide cu cam 40%-50% decat android, iar specificatiile sunt asemanatoare

| darkcloud256 a răspuns:

Eu votez pentru Samsung Galaxy S II. Uite un articol care te-ar pute convinge care iti arata avantajle si dezavantajele : http://www.dandragomir.biz/stiri/samsung-galaxy-si-versus-iphone-4s.html

| smile20000 a răspuns:

Apple iPhone 4S este mai bun

| FanTpu1 a răspuns:

Eu zick k Iphonurile sunt cele mai misto...

| mEr a răspuns:

Apple iphone 4S ii cel mai bun si performant telefon