| anonim_4396 a întrebat:

Este o alegere buna daca mi-am cumparat Samsung Galaxy S II? Pentru ca unii zic ca trebuia sa imi cumapr Apple iPhone 4! Dau funda celui mai bun raspuns! Si apropo, care este mai bun dintre cele doua?! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai galaxy s 2 este mai performant, insa pe iphone ai ceva mai multe aplicatii, nu multe, dar oricum.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Samsung galaxy s 2 este cel mai bun telefon de pe piata la ora actuala...dar probabil ca va fi depasit de iphone 5 in octombrie cand va fi lansat, si va fi zdrobit de galaxy note in noiembrie!
*galaxy note e cel mai bun telefon de pe piata inca nelansat *

| MeDyw0w a răspuns:

Este o alegere bună să îţi iei Samsung Galaxy S II.Cred că iPhone este un pic mai bun...thinking
Dacă tu crezi că îţi place acel telefon, nu trebuie să asculţi ce zic persoanele respective! Dar, până la urmă este alegerea ta! Paaakiss