| Adrianutzulica a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine co o problema?
Problema este ca am incercat sa instalez Windowsul si am sters toate partitiile si acuma nu mai pot creea nici partitia D nici partitia C nu stiu care ar putea fi problema? Funda!

PS: Sper ca nu am gresit categoria!

3 răspunsuri:
| mititelumarius a răspuns:

Ce eroare iti apare? Reia totul de la 0. Prima partitie ce se creeaza este C. Aloca pentru aceasta un spatiu de minim 25GB daca ai o versiune de Windows XP SP2 sau SP3, si una de min 30GB pentru WINDOWS VISTA, WINDOWS 8, etc.

| Catalin_Avram_1992 a răspuns:

Asa ceva e cam greu, mai bine reia instalarea, creaza intai partitiile, fomateaza-le ...despre ce windows este vorba?

| Adrianutzulica explică:

Folosesc windows 8 dar cand l-am instalat am sters toate partitiile deoarece am vrut sa bag 200 gb in C si nu am mai putut sa dau pe butonul ala new partitions si nici butonul de format nu merge, nu stiu ce sa fac. Vre-o idee?