| gabitzu25 a întrebat:

Care ma poate ajuta... mi-am luat un playstation2 si vreau sa stiu ce sa intampla daca bag in el cu DVD virusat.big grin

Răspuns Câştigător
| CaramelX a răspuns:

Logik ca o sa se viruseze nu incerca altfel nu o sa te apuci sa te joci pe el! sfatul meu este sa-ti iei un joc nou si fara virusi atunci o sa mearga bine! ti-am raspuns la intrebare daca se poate si o fundita!

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Fetele astea gresesc aici. nu nu se viruseaza ps2 nu are memorie interna ai un eprom un buffer de memorie care se decarca daca l-ai scos din priza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e stupida, nu te supara, e de clasa 1, normal ca se viruseaza si trebuie sa il duci la reparat, sper ca nu ai incercat, astept fundita

| ForeverForYou a răspuns:

Sa sti ca se poate virusa si nu mai merge nu incerca asta si adauga-ma ca prieten ar fi super am fi cele mai bune prietene pe blog