| alex495 a întrebat:

Care stie de ce de la un timp se incarca foarte greu paginile web? Sunt pe upc si am 100 mb. Am router blocat si stau cu tel si se incarca normal. Numai pe pc am probleme

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
Curata cookie, memoria cache, actualizeaza browserul, reseteaza modemul, inchide alte programe care le ai deschise, de genul utorr3nt care cer resurse mari din banda ta de internet.

| georgedanielc a răspuns:

Maxtho3 este super, nu prea este cunoscut nici eu nu stiam de el dar sincer ma uimit este si in versiunea romana, incearcal sigur nu vei regreta,
http://download.cnet.com/Maxthon/3000-2356_4-75211640.html
se misca supeeeer

| mimi2000mimi a răspuns:

Ori ai virusi ori ii browser-ul de vina

| stefichim a răspuns:

Pc-ul trebuie sa fie de vina!