| Danyesuficient a întrebat:

Ce as putea sa fac? De vreo doua zile numai imi merge netu in Desktop...(am win 8.1) imi merge doar pe aplicatile Windows...iar daca incerc sa deschid un browser imi spune ca nu internet (folosesc cablu) happy Ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa fixezi mai bine cablul in placa de retea (in spatele computerului) si apoi incearca sa conectezi internetul. Daca nu merge incearca sa refaci conexiunea de internet. Sterge-o pe cea veche si fa una noua. Daca nici asa nu merge suna la provaider (cine-ti da netul). Mai scrie daca n-ai rezolvat.