| WalterWhite a întrebat:

Ce calculator ar trebui sa imi cumpar ca sa imi mearga ultimele jocuri ?

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Minim http://www.emag.ro/......eriouxAPU3
si iti merg toate jocurile pe low settings, cel mai bine e sa iti iei unu' facut pe bucati de la un magazin din orasul tau.

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga absolut toate jocurile i-ati un ps3 sau xbox 360 sunt mai ieftine ca un calculator vezi poate gesesti la 10-11 mil si nu o sa mai ai treaba.bafta

| BLKZ a răspuns (pentru NemNUZ):

Hmmm... ai luat in calcul jocurile pe care trebuie sa le cumperi? Sa spunem ca cineva chiar nu vrea sa-si modeze consola. Ce face?
Revenind la subiect, un sistem la vreo 14-15 mil. vechi poate duce in cea mai mare parte toate jocurile la high.

| Natashha a răspuns:

Unu cu o placa video bunahappy...

| euoarecare a răspuns:

X_x unu' la care nu trrebuie sa dai a manivela. doar atat.