| deny11397 a întrebat:

Ce credeti pot folosi internetul pe telefon, fiind in apropierea unui calculator conectat la internet [ asa cum se poate la unele laptopuri ]? daca da, ce setari trebuie sa fac pentru un nokia 5130 express music? mersi love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu telefonul tau nu poti pentru ca nu are wireless! Si apoi trebuie sa ai wireless in casa (WI-FI)pentru ca semnal iti iei de la router-ul de wireless ...nu de la pc!

3 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

De la un calculator conectat la internet, prin cablu sau wi-fi se poate lua,, semnal de internet wifi" (daca calculatorul are wi-fi, bineinteles) cu ajutorul unor programele cum ar fi, de exemplu connectify. Cauta pe google acest nume si o sa il gasesti sa il descarci gratis, e super fain si lucreaza bine. Problema e ca telefonul tau nu are wi-fi. Acest program lucreaza numai wifi, practic transforma calculatorul intr-un hot-spot wifi. Numai bine!

| deny11397 explică:

Dar un Samsung d900i?

| all3x_1560 a răspuns:

Denyyyyyyyyyyyy laughing
da-mi si mie id tau... ca alant nu mai merge si nu stiam cum sa dau de tine laughing
pzdm de messstraight face
app Nokia 5130 am si eu big grin