| Ana a întrebat:

Ce driver ar fi potrivit pentru a instala un cititor de carduri?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Intra pe videotutorial.ro si afli mai multe legat de calculatoare

| MaRRiaN a răspuns:

In mod normal, windows-ul, fie ca e Xp, vista sau 7, trebuie sa aiba incluse drivere pentru cititorul tau. Daca totusi nu le are (ma indoiesc pentru vista si win7), ar trebui foarte usor sa si le gaseasca singur pe net. Daca totusi nu gaseste, cauta pe www.google.ro >> driver "numele cititorului tau de carduri"