| EduardTPU a întrebat:

Ce eroare este asta, din Internet Explorer 10 (de pe Windows 8), primesc o notificare de la Adobe flsh player, dupa cum se vede in imaginea atasata mai jos. Indiferent de ce aleg : allow/ don't allow, chiar daca bifez sa nu mai fiu avertizat din nou, primesc din nou aceeasi notificare de fiecare data cand accesez un site, oricare ar fi acela.
http://img46.imageshack.us/img46/6530/capturewnv.png

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai iti spune ca site-ul respectiv vrea sa foloseasca un activex (plugin, program sau cum vrei tu sa-i spui). in mesajul de fata este vorba de un site care contine animatii flash si are nevoie sa ruleze plugin-ul flash de pe calculator: ca sa scapi de mesaj bifeaza "Do not show me the warning for this program again" si "Allow". nu este niciun virus sau ceva suspect

| EduardTPU explică (pentru al3xander):

Am spus ca nu functiona chestia cu "do not show me the warning again", aparea incontinuu. Se pare insa ca update-ul care a venit zilele astea a functionat si bug-ul a disparut.