| crynutza34 a întrebat:

Ce este mai bun : HTC sau Blackberry? Argumentati happy.

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune.
Dupa cate stiu eu si HTC si Blackberry au si touch screen si butoane.(unele modele)
Nu spun ca HTC este mai bun fiindca are buton special de Facebook. NU! Este o nimica toata aceasta optiune.Blackberry este pentru oamenii care stiu mai bine sa umble pe un telefon.
Deci...este alegerea ta. Amandoua sunt la fel de bune.
Aceste doua firme de telefoane sunt bune, dar daca te razgandesti sa iti ei un astfel de telefon iti recomand Samsung. (o firma foarte buna)

1 răspuns:
| florin193 a răspuns:

Cea mai tare marca de telefoane este NOKIAwinking