| Cristian2003 a întrebat:

Ce fel de creion este acesta?
http://www.altex.ro/creion-gps-hama-88437

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pentru GPS. Scrie clar. In loc de deget, te folosesti de creion pe touch.

| NewLifeGaming a răspuns:

Pentru GPS....care sa nu pui mana pe monitorul cu touch al masinii ci sa lucrezi cu creiuonul.
e ca si de telefon doar ca e pentru GPS!

| Cristian2003 explică (pentru NewLifeGaming):

Dar sti cumva un creion pe care poti sa il folosesti pe orice telefon c-am ca la Samsung galaxy note 4, dar doar sa-l poti folosi ca si cum ai folosi degetul?

| NewLifeGaming a răspuns (pentru Cristian2003):

Nu am idee daca toate merg cu creionul. Asta depinde de touch-ul fiecarui dispozitiv!