| ionucmarele a întrebat:

Ce imi ziceti sa aleg ps2 sau psp? care ziceti ca este mai buna.
Funda!

7 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, cea mai buna alegere din ce zici tu este normal ps2 este cu mult mai bun decat precedentul oricum!

| Iulian03 a răspuns:

PS2, dar nu mai e la moda, te sfatuiesc sa iti iei PS3 este full HD si citeste si blu-ray.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua aparate total diferite.Nu pot fi comparate, dar totusi eu as alege ps2!

| bogboy101 a răspuns:

Eu am un ps2 si sunt fff multumit de el deci ps2

Răspuns utilizator avertizat
| sNoWbloW a răspuns:

Salutare, eu spun sa alegi ps2 deoarece il poti pune si pe tv, poti sa ti-l modezi si iti iei jocuri de pe net si sa le pui pe dvd-uri sa te joci. Il am de ceva timp si nu am avut probleme cu el.
Funda?