| elenyss a întrebat:

Ce internet prepay (cu stick) este mai bun, Orange sau Cosmote?
Se poate folosi sim cu internet cosmote in stick cumparat de la orange sau cel primit de la rds?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

In principiu ambele sunt cam la fel. Vor merge accepatbil pana consumi limita de download, dupa ce consumi limita de download vor merge mai prost ca internetul din Africa.

Eu zic ca mai bun ar fi Cosmote ca (cica) are acoperire mai buna.

Sa bagi un sim de la o firma in sitckul de la alta firma nu poti, stickurile alea sunt codate in reteaua respectiva si mearg doar pe ea, la fel ca in cazul telefoanelor. Insa, le poti decoda cu diferite programe si sa bagi apoi ce cartela vrei.

1 răspuns:
| Ciudatelul a răspuns:

Buna! cosmoteul este mai bun ca orengi-ul sa stii