| veveroi a întrebat:

Ce laptop ma sfatuiti sa-mi iau? as vrea sa fie accesibil la pret(18-25) fara optiuni sofisticate de care nu am nevoie. daca ati putea sa-mi prezentati niste oferte sau asa ceva. FUNDA! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Eu unu folosesc acer, am 3 pana acum si nici unu nu imi face probleme. ultimul luat este Acer timeline (durata baterie 8h), sunt cele mai bune, din punctul meu de vedere, deoarece pe langa HP sau DELL, acer are si un sistem de curatare gandit si asezat in carcasa (adica nu trebuie sa il desfaci pe tot ca la HP - unde trebuie sa dai si dispaly-ul jos sa poti sa ii cureti coolerul - ci trebuie sa desfaci doar un capac), alte avantaje ar fi ca gasesti toate softurile la zi pe siteul lor, nu au preturi prea mari.

uite si un site unde te poti documenta:
http://www.cel.ro/laptop-notebook/?gclid=CPeCsYL8nKICFcKT3wodAW1LyQ

| virshabhasthira a răspuns:

Eu am un toshiba si sunt foarte multumita de el.multe din cunostintele mele au tot toshiba si ele sunt multumite. sunt si accesibile la pret.