| geooor a întrebat:

Ce parere ai de Samsung galaxy trend?

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ti-l recomand. Cel mai bun telefon raportat la pret-calitate. Se merita achizitionarea sa.

| Axys a răspuns:

Procesorul de 1 GHz permite acestui telefon mobil să execute operaţiunile avansate cu viteză şi graţie. Comutaţi înainte şi înapoi între aplicaţii fără niciun efort, lucrând în multitasking fără a avea deloc întârzieri! Nu trebuie să aşteptaţi după nimic cu acest telefon mobil!

| geooor explică (pentru Axys):

Nu vreau scris de compania Samsung. Intotdeauna isi lauda produsele. Eu Vreau adevarul.