Întrebare recomandată | IoanaEvelina a întrebat:

Ce parere aveti de aparatul de fotografiat CANON A3200? Vreau sa-mi cumpar un aparat la un pret mic si sunt acum multe oferte :
FUJI JV300, NIKON L25. Parere?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Canon e cel mai bun.

| Broadband a răspuns:

Arata mai bine Canon in situatia asta si cred ca face si poze mai clare
uita-te pe net cum fac pozele fiecare si iti dai seama

| Eddie_4354 a răspuns:

Optez pentru Nikon

| wrath007 a răspuns:

Este super Nikon l25 merge perfect

| Here4u a răspuns:

Mai bun este un Sony, simpluwinking Acela se strică repede, am avut, pe negru și nu m-a ținut decât în jur de 7-8 luni.Sony este mai bun. Decât să dai bani degeaba.dar, treaba ta :*

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Personal iti recomand un Nikon L25. Nu e din cauza numelui, ci din pricina faptului ca cei de la Nikon au performante vizibile in gama Coolpix. Pana la urma ramane acel aparat care iti satisface tie nevoile cel mai bine.

| IoanaEvelina explică (pentru AllexStefanPhoto19):

M-am uitat la caracteristicile fiecaruia (pe youtube), si cel mai bun pare Canon(singura neplacere este dimensiunea cam mare). sunt pasionata de fotografii si momentan pot face poze cu telefonul meu ce are 5 mpx(culmea imi ies poze destul de reusite)