| Theodor2010 a întrebat:

Ce parere aveti despre SUA, credeti in OZN-uri si extraterestrii...roswell,area 51 si multe alte chestii pe care probabil guvernul SUA le ascunde... ce tehnologie credeti ca au?

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Cred, nu suntem singuri in univers, atat SUA, fosta URSS, precum si alte tari au fost si sunt vizitate de extraterestrii care aduc diferite tehnologii sofisticate. Cu ani multi in urma au fost avertizate diferite guverne de consecintele poluari si folosiri atomilor. Suntem manipulati si intentionat ni se ascunde adevarul.

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Va rog eu, lasati SF-urile.
Si daca sunt si daca nu, nu o sa le aflati din intrebarea asta, de pe marele site TPU, pe care activeaza 80% adolescenti.
Cel mai bine e sa va concentrati pe tehnologiile aparute, e clar ca exista si altceva, insa si companiile astea trebuie sa scoata un ban si cat timp inca se vand tehnologiile actuale, nu vad de ce s-ar trece la nivelul urmator.

Un exemplu pentru cunoscatori este cel al platformei Sandy Bridge, mult asteptata, s-a vandut ca painea calda si dupa ceva timp, stricandu-se nenumarate modele, s-a constatat ca absolut toate placile de baza aveau o eroare. Au fost chemate in service si acum au fost aduse inapoi cele revizuite. Nu stiu exact care a fost situatia, insa eu o consider o tehnologie de tranzitie, nu o sa aiba viata lunga. Ceva ce a fost creat si imediat s-a trecut la nivelul urmator (inca nu pentru prostime).
De asta de ceva ani, procesele de fabricatie evolueaza (le iau pe cele din ultimii 10 ani).
180 nm => 130 => 90 => 65 => 45 => si acum 32 nm.

| WeeD a răspuns:

Sa le trag la toti masonii la ****!

| PopaMihai a răspuns:

Eu cred ca au mult mai multe secrete decat ozn-uri area 51 si extraterestri.

| RK0 a răspuns:

Eu cred, DA, sunt sigur ca guvernele marilor puteri ascund.Este imposibil sa fim singuri in acest urias univers.Eu cred ca nu vor sa ne faca lor, ba chiar sa ne arate drumul spre lumina si pace.

| AlexCelCurios a răspuns:

In 2007 a fost un OZN in orasul meu daca vrei sa stii mistere si paranormal uita-te la dincolo de povestiri incepe seara pe acasa la ora 11 jumate