| Patricia a întrebat:

Ce parere aveti: Nokia C3 sau Iphone?

Răspuns Câştigător
| Nenea_9651 a răspuns:

Patricia depinde de gusturi aici.Eu unu prefer Nokia c3 pentru ca e telefon clasic. Insa Iphone e telefon touchscreen si tare ma tem ca la un momendat o sa se strice.(degetele ude, murdare, inghetate etc) Dar dupa cum am spus mai sus gusturile nu se discuta. Foarte multi au cumparat Iphone datorita aplicatiilor pe care le are acesta.

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nokia.

| Spike189 a răspuns:

Iphone

| Catalin91 a răspuns:

Eu unul as alege Iphone happy depinde care iti place tie mai mult

| Pisicuța a răspuns:

Iphone 4 ever,
Desi e foarte scump e si foarte bun happy
Apple e o companie foarte importanta iar produsele sale sunt exceptionala
Nokia C3, este si el bun dar nu la fel.
Nokia este de asemenea o companie buna happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu am Nokia C3 si sunt multumita, dar iti dai seama ca Iphone-ul este mult mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca Iphoneu` ai cel mai prost touchscreen...
Cade netu`, semnalu`, pica apelurile
Nu cunosc prea bine Nokia dar cred ca este mai bun decat un Iphone big grin

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Iphone!

| spiceontheparty a răspuns:

I phone

| ilincaili a răspuns:

Eu am si Nokia C3 dar si Iphone.
Iphone-ul este mai mult business.
Sunt foarte multumita de c3-ul meu si nu mi l-as schimba cu nici un telefon din lume. Este foarte bun. Il am de vreo 2-3 ani.