| crst90 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Nokia lumia 800? ..acum am un iphone 3gs ..si il am de ceva vreme ..si m-am cam plictisit de el. si parca n-as vrea sa imi iau un alt iphone.4 sau 4s ..parca mi-a facut cu ochiul acest Nokia.

2 răspunsuri:
| thebiggesttroll a răspuns:

Nu stiu ce sa spun daca iti place iatil dar eu ti-as recomanda un Samsung galaxy1/2/3 sau un HTC. Singuru lucru care e naspa la Nokia lumia e ca are windows mobile.

| gabrielosss98 a răspuns (pentru thebiggesttroll):

Faptul ca are windows phone e un lucru bun.Mie mi se pare mai ok decat android.