| bogdytzu a întrebat:

Ce program pot utiliza pentru a face un filmulet de prezentare gen cum fac cei care filmeaza facut din fotografii? funda!

Răspuns Câştigător
| Stefbr a răspuns:

Exista mai multe dar cel mai utilizat si cel mai usor de inteles e windows movie maker, pe care il gasesti in Program Files/ Movie Maker (sau MUI)

5 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Movie maker, îl ai în windows happy.

| ivan12 a răspuns:

Prin windows movie maker (daca ai windows xp atuncea il ai in calculator, dar il poti si descarca de pe net)... Funda?

| GyaRoxy a răspuns:

Mi se pare ca Power Point...il gasesti la start sectiunea Microsoft World Office...il ai in PC daca nu poti sa il descarci.:X fundita?happy

| XxXPiSyXxX a răspuns:

Photoscape parca se numea si pe programul ala poti sa modifici filmulete imagini si chiar sa faci filmulete big grin

| genius82 a răspuns:

Windows movie maker