| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, dacă nu activez windows 10 se întâmplă ceva? Care sunt dezavantajele?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca nu activezi cu codul cheie licenta windows 10 se va bloca intregul system si nu mai vezi desktopul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai limitat la unele functii
Dar n-o sa ai nici o problema cu el, eu am folosit W7 fara licenta cam un an

| kalex a răspuns:

Dupa ce expira nu il mai poti folosi. Atat. Funda?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru kalex):

Unde ai aflat asta pe ejocuri.ro big grinDDDDDD

| kalex a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Din experienta big grin

| nuestenimic a răspuns:

Ai niste limitari estetice dar windows 10 va functiona pe termen nelimitat fara sa afecteze ceva dar cand o sa vrei sa mai schimbi ceva o sa-ti apara sa-l activezi exemplu nu poti schimba imaginea de fundal si multe altele astea o sa le observi pe parcurs Acceseaza acest link https://www.youtube.com/watch?v=F7lE4x-HRMA daca nu o sa functioneze incearca sa vezi alte tutoriale