| alexrot15 a întrebat:

Ce telefon ati recomanda dintre nokia n8 si c7? as dori si cateva detalii care nu se pot gasi pe net, de ex cat de tare se aude... funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Daca vrei sa se auda tare ia-ti Nokia n73 sau Nokia 6234

| Andrei1094 a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la niste rewieuri pe telefonultau.eu. cauti modelul dorit si vezi ca are un videoclip in care prezinta telefonul.bafta

| Isabela96 a răspuns:

Eu cred ca n8 pentru ca are seful mamei si el isi schimba telefoanele cum imi schimb eu soselele.La figurat vb adica ii place sa aiba e e mai bun