| FaraSperantaSEN a întrebat:

Ce telefon galaxy care se invarte pe langa pretul de 1000 lei
sa aiba cameara frontala
Camera in spate de 5 mp
un procesor 800MHz-1GHz
Sa suporte flash player
un ecran intre 3, 2"-3, 5"
si optional daca se poate sa suport android 4.0

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

S2 sau s2 plus, dar trebuie sa cauti pe okazii sau si advance, altele nu sunt.
nu mai daca mai strangi 200 300 lei iti iei un galaxy note am avut eu este foarte rapid si are un ecran mare.de 5.3

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua Allview P5, care este cel mai bun telefon in acest buget. E pacat sa ai prejudecati si sa ratezi un asemenea telefon, doar fiindca vrei un...Galaxy.
Ai pret aici: http://www.mediadot.ro/......maha-negru

Bafta!

| FaraSperantaSEN explică (pentru SpecialistIT):

Am avut Allview si probleme cu el... si nu as mai vrea

| Antonio23 a răspuns:

S2

| PisicaAlbaa a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2 este ceea ce iti doresti. happy