| TeckTonik997 a întrebat:

Ce telefon recomandati in jurul sumei de 1500 lei? Eu ma gandesc la HTC m8s sau m9s. De la telefon vreau sa fie rapid, sa ma tina o zi bateria, sa fie rezistent si sa se vada si in conditii de soare puternic... Pana acum am avut S1+ si S3 (pe care vreau sa il inlocuiesc acum) si m-am cam saturat de Samsung sa fiu sincer.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Atat m8s cat si m9s sunt variante mai slabe ale lui m8 sau m9...

| vladutcornel a răspuns:

Mie mi-a plăcut foarte mult OnePlus X, mai ales datorită bateriei care m-a ținut 2 zile, în ritmul meu de folosire (2 ore/zi navigat pe net 4G).
La ei pe site, îl găsești la 270€ și transportul costă 25€.

Între M8s și M9s, cu greu aș alege M9s, fiindcă e bazat pe Android 5.1 și are procesor mai bun.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M9 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| cristisubiak a răspuns:

Eu am un Allview x2 soul style plus şi sunt extrem de mulţumit de el. costă undeva la 800-900 de lei şi varianta gri are 3 GB de RAM... eu zic că merită să dai banii pe el!

| Pestean_Marius_1997 a răspuns:

Eu am un HTC M8 si e foarte rapid, se aude bine muzica, merge bine, jocurile ruleaza ok, vine cu upgrade la fiecare 2 luni.In total merita sa iti cumperi un M8. Bafta!