| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 2000 de lei? Nu vreau Samsung-uri din seria A, am avut o experienta anxioasa si neplacuta cu bateria de la A54. As vrea ori Samsung (fara seria A), ori Xiaomi, cu baterie cel putin in jurul a 5000 de miliamperi ora, dar care sa tina mai bine decat la A54-ul pe care l-am avut.

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cauta pe https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm
Ia fiecare telefon la rand de la cel mai bun la cel mai slab si vezi unde ajungi cu pretul.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Mentionez ca pe site-ul asta au fost adaugate toate telefoanele testate cu recenzii si review-uri de la cele mai bune pana la cele mai slabe.

| sweetys a răspuns:

Am de la xiaomi, pe redmi note 12 5g. Baterie de 5000, incarcare mega rapida, zici ca decoleaza 67w. Ca poze se descurca ok. Baterie tine, slava domnului. Nu stiu pe jocuri cum se descurca fiindca nu ma pasioneaza