| crysstian a întrebat:

Ce telefon vi se pare mai bun Samsung galaxy s2 sau iphone 4s?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Dintre astea doua mai bun e Samsungul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| robiolic a răspuns:

Pentru prosti care folosesc un telefon doar pentru mesaje si vorbit recomand galaxy s2-s3
pentru cei care il folosesc pentru facebook, pentru muzica, pentru cele mai noi aplicati si cele mai bune poze recomand iphone 4s-iphone 5 doarece are iCloud! trimite toate pozele facut pe computer fara cablu, automat singur baga pozele intr-un folder + ca sincronizeaza totul. ia e mult mai bun.

| OctavXDX a răspuns:

Samsung Galaxy Nexus S.