| alexim14 a întrebat:

Ce versiune noua de java a aparut? stiam de versiunea 7 update 7, dar in afara de asta a mai aparut una mai noua? dati-mi si un link de unde sa descarc? Raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Nu nu a mai aparut.....versiunea actuala (7) este cea mai buna.(parerea mea)
Cred ca o sa apara...sincer nu stiu
Funda?

2 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Nu nu a mai aparut nici una. Asta e singura si este foarte buna

| Cece989y a răspuns:

Buna! Noua versiune de JAVA este JAVA 7 poftim link-ul pentru a-l descarca:http://java.com/en/download/index.jsp
Succes! :)