| gabrielito11 a întrebat:

Ce zice-ti de tableta de la rotelecom? este buna?

1 răspuns:
| darkorbitRO a răspuns:

Sigur ca este buna.dar trebuie sa iti iei un pachet incepand de la 118, 22 lei care iti da Televiziune: până la 78 de canale

Internet: viteză până la 100 Mbps

Telefonie: 100 de minute oriunde + nelimitat fix şi COSMOTE în afara orelor de vârf

Tableta Samsung 3G şi Net Nelimitat COSMOTE

asa normal la un pachet de 139, 61 Lei iti da
Televiziune: până la 126 de canale, cu HBO şi HBO Comedy incluse (include pachetele suplimentare MAXPAK şi HD)
Internet: până la 100 Mbps prin fibră optică
Telefonie: 200 de minute naţionale şi internaţionale şi convorbiri nelimitate în reţelele fixe naţionale şi în reţeaua COSMOTE
BONUS: acces la VOYO timp de 12 luni