| oceanoflove a întrebat:

Cine are imprimanta laser si poate sa ma lamureasca? Eu pana acum am avut imprimanta jet de cerneala si cand se termina cartusul mergeam la o papetarie sa mi le incarce cam 20 lei cartusul. Cu imprimanta laser cand se termina cartusul cum se procedeaza si care este pretul pentru incarcare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se incarca și alea. In functi de cartuș e 40-50-60... Lei. Dar te tine lejer 2000pagini unul

| oceanoflove explică (pentru suntserios):

Si ce brand ar fi bun? Mai decent la pret se gasesc xerox pantum.

| suntserios a răspuns (pentru oceanoflove):

Eu am cea mai ieftina de la xerox pe care am găsiți acu 1 an și își face treabă de bine. La fel cum am avut în Canon care are vreo 9 ani și încă merge lejer.

| sierra1 a răspuns:

Se reincarcă lejer și tonerul de la cea laser doar să găsești firma ce se ocupă cu asta