| Wehrmacht a întrebat:

Cine imi poate explica cum dracu' conectez galaxy gio la pc? Ca atunci cand l-am luat nu avea driver decat cablu usb si cand il conectez, imi spune dispozitivul usb a fost conectat si mai jos conectare spatiu de stocare USB si daca dau nu se intampla nimic.

1 răspuns:
| Angel31 a răspuns:

Daca erai calm si dadeai un search pe google era imposibil sa nu gasesti. Din pacate am si eu android pe un Samsung si stiu exact de ce ai nevoie. Uite aici ai un link de unde vei descarca rezolvarea problemei tale. http://www.samsung.com/au/smartphone/galaxys/Kies_2.0.0.11014_49_2.exe

SUCCES!